بندگی خشم

. شاخ و برگ دادن به خشم، بی نهایت خطرناک است. زیرا به این ترتیب روحمان را از نور محروم میکنیم.(از دیدگاه بیل)
می گویند: "خشم کالایی گران بهاست که من از عهده پرداخت هزینه اش برنمی آیم." آیا این جمله به این معناست که من این احساس انسانی را نادیده می گیرم؟ اینطور نیست . پیش از اینکه درباره برنامه  انجمن بدانم، برده الگوهای رفتاری اعتیاد به الکل بودم . من به منفی نگری گره خورده بودم و هیچ امیدی به نجاتم نبود.گام های مختلف برنامه راه جایگزینی را به من پیشنهادکردند.گام  چهارم آغاز پایان بندگی ام بود . فرآیند "رها شدن " با نوشتن  یادداشت های روزانه شروع شد . من هیچ هراسی نداشتم، زیرا گامهای  قبلی به من اطمینان داده بودند که تنها نیستم . نیروی برترم مرا به سمت این در راهنمایی کرد و نعمت انتخاب را به من داد . حالا در پرتو این گام ها می توانم انتخاب کنم که در آزادی و شادی را باز کنم، زیرااین گام ها روح مرا تطهیر کردند.

گزیده ایی از کتاب پاک زیستن...

گزیده ایی از کتاب پاک زیستن..

گزیده ایی از کتاب پاک زیستن.

های ,گام ,ها ,روزانه ,بندگی ,مرا ,به من ,های روزانه ,که من ,به این ,را به

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فانوس جزیره سوالات در مورد خودارضایی و راه های ترک خودارضایی آشنایی با ماشین آلات کشاورزی و کشاورزی باغچه مجازی به نام خالق عشق سه ساله رفیق شفیق سنگ فیروزه | سنگ عقیق | سنگ زمرد | سنگ یاقوت وبلاگ مدیریت مالی -احمد سوری دانلود رایگان فیلم های جدید