آسایش کاذب ناشی از دلسوزی برای خود

دلسوزی به حال خود یکی از ناخوشایندترین و مخربترین عیب هایی است که میشناسیم. و مانعی است برای همه نوع پیشرفت معنوی و میتواند باعث قطع تمام روابط با اطرافیان شود، چرا که باعثمیشود فرد بی اندازه نیاز به توجه و همدردی داشته باشد.(از دیدگاه بیل)

آسایش کاذب ناشی از دلسوزی برای خودم مرا موقتا از حقیقت دور می کند و بعد تقاضاهایی مثل نیاز به الکل شروع می شود و روز به روز نیازم بیشتر می شود. اگر کوتاه بیایم باعث می شود که دوباره بروم سراغ الکل . چه کار باید بکنم؟ یک راه مطمئن این است که توجهم رابه سمت کسانی متمرکز کنم که نسبت به من کم شانس تر بوده اند،ترجیحاً الکلی های دیگر . هر چه بیشتر به آنها هم دردی می کنم ، رنجی که می برم کمتر می شود.

گزیده ایی از کتاب پاک زیستن...

گزیده ایی از کتاب پاک زیستن..

گزیده ایی از کتاب پاک زیستن.

کنم ,باعث ,های ,الکلی ,الکل ,آسایش ,می شود ,آسایش کاذب ,است که ,دلسوزی برای ,نیاز به

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دستگاه تصفیه آب انسانی زیادی انسانی . دریافت مجموعه جدیدتربن ها و بهترین ها تماشای آنلاین فیلم و سریال ایرانی هادی عربی گل - مدیر ، مشاور ، مدرس و کارشناس هتلداری کانون تبلیغاتی بهنما | 28426529 021 فایل مقاله پروژه تحقیق و سوالات استخدامی و . . . راد الکتریک توزیع کننده انواع سیستم حفاظت در برابر صاعقه و اضافه ولتاژ ( TBS ) مارکترهای ایرانی