ساختن شخصیت

وقتی بیش از حد به دیگران توجه و محبت کنی و از آنها حمایـت کنی فقط باعث میشوی که نفرت رشد کند. .(دوازده گام و دوازده سنت)

وقتی در مرحله چهارم مجبـور شـدم نیـازم را بیـان کـنم، فکـر نمیکردم که بگویند این ضعف شخـصیتم محـسوب مـیشـود. دلـم میخواست که این را ویژگی شخصیتم بدانم.(میـل بـه راضـی کـردن مردم) همیشه به من اشاره میکردند که این "نیاز" خیلی برایم گران تمام خواهد شد. هنوز هم از تأیید دیگران لذت مـی بـرم، امـا دیگـر نمی خواهم مثل سابق هزینه به آن گزافی را بپردازم. دیگـر بـه خـاطر خشنودی دیگران خودم را عذاب نمی دهم. اگر مرا تأیید کنید خیلـی خوشحال میشوم، در غیر این صورت باز هم میتوانم به زندگی ام ادامه دهم. من مسئولم آنچه را که میدانم حقیقت است به زبان بیـاورم، نـه آنچه را که فکر میکنم دیگران میخواهند بشنوند.همچنین، غرور کاذبم هم همیشه باعث شده نگران شهرتم باشـم.از زمانیکه برنامه های انجمن را به کار می برم، هدفم این است که خودم باشم.

گزیده ایی از کتاب پاک زیستن...

گزیده ایی از کتاب پاک زیستن..

گزیده ایی از کتاب پاک زیستن.

دیگران ,هم ,تأیید ,دوازده ,دهم ,بـه ,که این ,را که ,آنچه را ,هم میتوانم ,میتوانم به

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رمز ارز پاکسازی پوست و میکرودرمی،درمااف،پیله ابریشم -شماره تماس 09142809046 بانک جامع سرگرمی سایت موزیک فراموش شده پردیس مارک یادداشت هایی از خاطرات و تجربیات یک دانشجوی مامایی غذای سنتی ایرانی اخذ مشاوره و صدور گواهی نامه ایزو وبلاگ بهداشتی ابتدایی پسرانه سما - زهرا ابراهمیان