بندگان با ایمان

همه آنها بنده اند. گاهی یادشان میرود به خاطر موهبت همراهی با دیگران تشکر کنند.(دوازده گام و دوازده سنت)

نیکو کازانتزکیس در کتابش با عنوان "زربای یونانی "، از رویارویی میان ویژگی شخصیتی بارزش و مردی که بشدت مشغول کاشت درختی بوده است، می گوید . زربا می پرسد: "داری چه کار میکنی؟ " پیرمردمی گوید: "پسرم، خوب می بینی که دارم چه کار می کنم ، دارم درخت می کارم." زربا می پرسد: "اما چرا درخت می کاری با اینکه می دانی ممکن است نتوانی به بار نشستنش را ببینی؟" و پیر مرد پاسخ می دهد: "پسرم، من طوری زندگی می کنم که انگار هرگز قرار نیست بمیرم ." این پاسخ لبخندی برلبان زربا می آورد. همین طور که دور می شود با خنده می گوید :"چه جالب! من طوری زندگی می کنم که انگار قرار است فردا بمیرم!"به عنوان یکی از اعضای انجمن الکلی های گمنام، به این نتیجه رسیده ام که سنت سوم ، خاکی حاصلخیز است که در آن باید درخت هشیاری ام را بکارم . میوه هایی که به بار می آید خیلی فوق العاده هستند :آرامش، امنیت، درک و بیست و چهار ساعت رضایت کامل؛ و سلامت عقل تا صدای وجدانم را بشنوم ، وقتی در سکوت به آرامی با من صحبت می کند، می گوید : "باید دیگران را در خدمت کردن آزاد بگذاری . دیگرانی هم هستند که باید بکارند و برداشت کنند."

گزیده ایی از کتاب پاک زیستن...

گزیده ایی از کتاب پاک زیستن..

گزیده ایی از کتاب پاک زیستن.

، ,گوید ,درخت ,زربا ,کنم ,پرسد ,می گوید ,زربا می ,می کنم ,درخت می ,به بار

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

باورهای درست و غلط زندگی ارگانیک حق شماست اموزش بروکر الپاری و فارکس آرمیتا کالا دانلود فیلم و سریال دانلود کتاب و مقاله فروشگاه مهندس نیک نظافت صنعتی mma چیزها - دانلود رایگان فیلم، سریال، موزیک و انیمیشن