چهارم فروردین:   آینده را اکنون خلق می کنیم.

در دوران مصرف توسط قدرت شیطانی وصف ناپذیری به دام افتاده بودم. قدرتی که اراده ام را تسخیر و احساس ارزشمندی ام را به یغما برده بود. هزار و یک بهانه و دستاویز برای مصرف داشتم اما یک دلیل برای قطع مصرف نداشتم. هیج حد و مرزی برای مصرف قایل نبودم. چرا وقتی هنوز سیگارم به آخر نرسیده بود به فکر سیگار بعدی بودم؟ عاقبت آرامش را در تسلیم یافتم. لطف خدا و تمایل قلبی ام، نیروی لازم برای رهایی از این قدرت شیطانی را در وجودم بیدار کرد. در دوره سم زدایی موانع بسیاری بر سر راهم بود. به هم ریختگی ناشی از قطع مصرف، موجب آزار خود و اطرافیانم گردیده بود. اما تمایل به قطع مصرف قوی تر از نگرانی در مورد ناتوانی کنترل احساساتم بود. امروز بدون مصرف نیکوتین زندگی خوبی دارم. بهبودی فرصتی در اختیارم قرار داد تا در پی چاره جویی رفتارهای تهاجمی و خودمحورانه برآیم. زندگی رها از مصرف نیکوتین یک زندگی ارتقاء یافته است.

برای امروز بابت روبرویی با مشکلات بدون مصرف نیکوتین، از خداوند سپاسگزارم.

گزیده ایی از کتاب پاک زیستن...

گزیده ایی از کتاب پاک زیستن..

گزیده ایی از کتاب پاک زیستن.

مصرف ,یک ,زندگی ,قطع ,   ,ام ,ام را ,بود به ,را در ,برای مصرف ,قدرت شیطانی

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود آهنگ جدید | نسیم آوا دانلود آهنگ توبه گر دکوراسیون ایرانی سردار سلیمانی شرکت ایران کوشش بهترین محصولات چاقی لاغری زناشویی و AHCC سایت مرجع دانلود پایان نامه - تحقیق طراحی وب سایت ارزون قیمت مشاور املاک پاسارگاد