بپذیریم که انسانیم و جایزالخطا

سرانجام دیدیم که در دفترچه یادداشتهای روزانه باید درباره خودمان بنویسیم، نه دیگران. پس صادقانه اشتباهاتمان را پذیرفتیم وخواستیم تا این مسائل را حل کنیم.(از دیدگاه بیل)

چرا الکلی ها مسئولیت پذیر نیستند؟ من به خاطر مشکلاتی که دیگران برایم به وجود می آوردند مشروب می خوردم. وقتی به انجمن آمدم به من گفتند ببین کجا اشتباه کرده ای. من با این همه مشکلات مختلف چه کار باید می کردم؟ وقتی  به راحتی پذیرفتم که من هم دراین مشکلات نقش داشته ام، توانستم آنها را روی کاغذ بنویسم وعلتش را ببینم . بله دلیلش این بود که انسان جایزالخطاست . نباید ازخودم انتظار داشته باشم که کامل باشم ! قبلاً پشت سر هم اشتباه می کردم. وقتی درباره آنها با خودم صادق بودم و به خودم اجازه دادم تا آنها و خودم را بپذیرم، دیگر بهبودی در چند قدمیم قرار داشت.

گزیده ایی از کتاب پاک زیستن...

گزیده ایی از کتاب پاک زیستن..

گزیده ایی از کتاب پاک زیستن.

دیگران ,ها ,داشته ,هم ,روزانه ,الکلی ,الکلی ها ,بود که ,که انسان ,انسان جایزالخطاست ,این بود

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جنبش مرصوص طراحی سایت ، سئو ،تبلیغات در گوگل Black Rabbit دانلود خلاصه درس دانلود خلاصه کتاب خبرهای روز ثبت نام فراگیر دانشگاه پیام نور کارشناسی ارشد بدون کنکور هواشناسی ایران کار و فناوری هشتم AGN