.و دیگر هیچ شرطی لازم نیست

ﻣﺎ ﺑﺎرﻫﺎ و ﺑﺎرﻫﺎ ﺣﻘﻴﻘﺖ را دﻳﺪه اﻳﻢ :"ﻳﻚ ﺑﺎر ﻛﻪ اﻟﻜلی ﺷـﻮی، ﺗـﺎ آﺧﺮ ﻋﻤﺮ اﻟﻜلی ﺑﺎقی می ﻣﺎنی." .   اﺮ دارﻳﻢ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ رﻳﺰی می ﻛﻨـﻴﻢ ﺗـﺎ ﻣﺸﺮوب را ﻛﻨﺎر ﺑﺬارﻳﻢ، ﻧﺒﺎﻳﺪ ﻫﻴ ﻗﻴﺪ و ﺷﺮطی در ﻛﺎر ﺑﺎﺷﺪ و ﻧﺒﺎﻳـﺪ ﺧﻴﺎل ﻛﻨﻴﻢ ﻛﻪ روزی در ﺑﺮاﺑﺮ اﻟﻜﻞ ﻣﺼﻮﻧﻴﺖ ﺧـﻮاﻫﻴﻢ ﻳﺎﻓـﺖ . .  ﺑـﺮای اﻳﻨﻜﻪ ﻛﺎﻣﻼ ﺗﺤﺖ ﺗﺄﺛﻴﺮ اﻟﻜﻞ ﺑﺎشی، ﻧﻴﺎزی ﻧﻴﺴﺖ ﻣﺪتی ﻃﻮﻻنی ﻳـﺎ ﺑـﻪ ﻣﻘﺪار زﻳﺎد اﻟﻜﻞ ﺑﻨﻮشی .اﻳﻦ ﻣﻮﺿﻮع درﺑﺎره زﻧﺎن ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺻﺪق می ﻛﻨـﺪ . زﻧﺎنی ﻛﻪ آﻣﺎدگی اﻋﺘﻴﺎد ﺑﻪ اﻟﻜﻞ را دارﻧﺪ اﻏﻠﺐ در ﻣﺪت اﻧـﺪکی واﻗﻌـا ﻣﻌﺘﺎد می ﺷﻮﻧﺪ .  (الکلی های گمنام)

در کتابم زیر این کلمات را خط کشیده ام. اینها هم برای ن و هم برای مردان الکلی صدق می کند. خیلی وقت ها این صفحه را باز می کنم و خیلی چیزها دستگیرم می شود. دیگر هرگز با تغییر الگوی مصرف یا با باور کردن اینکه "درمان" شده ام ، خودم را گول نمی زنم .دوست دارم فکر کنم که اگر هشیاری هدیه خداوند به من است، پس هشیار ماندن هدیه من به خداست . امیدوارم همانقدر که من از هدیه خداوند خشنود هستم او هم از هدیه من خوشش بیاید.

گزیده ایی از کتاب پاک زیستن...

گزیده ایی از کتاب پاک زیستن..

گزیده ایی از کتاب پاک زیستن.

هدیه ,اﻟﻜﻞ ,ﻛﻪ ,هم ,الکلی ,های ,هدیه خداوند ,هم برای ,هدیه من ,از هدیه ,می کنم

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مهمترین خبرهای 24 ساعت گذشته - بینگ نیوز محمد سبزی انواع پیچ و انواع رولپلاک در صنعت ساختمان کانون قرآن و عترت دانشجویان پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران besparid وبلاگ شخصی امیدرضا مرتضوی مدرسه ی کار و فناوری درهَم بَرهَم پرتال آموزش،مشاوره،کنکور/قبولی تضمینی کنکور باراد،مشاوره تضمینی کنکور باراد یوگا از تبلیغ تا تحقیق