قلبی سرشار و قدرشناش

خیلی سعی میکنم تا به این حقیقت پایبند باشم که قلبی سرشار و قدرشناس از خودبینی لذت نمی برد. وقتی قلبم از قدرشناسی لبریز است ضربان قلبم نتیجه عشق است، عالیترین احساسی که ما تا کنون درک کرده ایم.(از دیدگاه بیل)

معتقدم ما در انجمن الکلی های گمنام، خیلی خوشبخت هستیم، چون دائما به ما یادآوری می کنند که باید قدرشناس باشیم و اینکه قدرشناسی چقدر برای هشیار ماندن ضروری است . به راستی خدا راشکر می کنم که از طریق برنامه انجمن هشیاری را به من عطا کرد و خوشحالم که می توانم آنچه را که به من عطا کرده است برگردانم . من نه تنها به خاطر هشیاری ام بلکه بخاطر کیفیتی که این هشیاری به زندگی ام بخشید، قدردانم . خداوند آنقدر رحیم است که به من روزهای هشیاری را هدیه کرد و زندگی ای که پر از رحمت ، آرامش و رضایت است و نیز توانایی اینکه عشق را بگیرم و بدهم و این فرصت را که به دیگران خدمت کنم ، به دوستانم در انجمن، به خانواده ام و به اجتماع. برای همه اینها "قلبی سرشار و قدرشناس دارم".

گزیده ایی از کتاب پاک زیستن...

گزیده ایی از کتاب پاک زیستن..

گزیده ایی از کتاب پاک زیستن.

هشیاری ,ام ,قدرشناس ,قلبی ,سرشار ,، ,قلبی سرشار ,به من ,که به ,سرشار و ,را که

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جستارها املاک منطقه 22 / املاک چیتگر اخبار معرفی وبسایت و برترین ها کتابخانه مدیریت بوک کاف_خ تربیت بدنی و علوم ورزشی دانش-ایران وبلاگ چاپ تدبیر متخصص در زمینه چاپ سابلیمیشن kimkala.com